Hakkımızda

Yazı Boyutu

FİKSTORK MAKİNA

İhtiyacınıza göre mekanik, hidrolik, pnömatik ve plc kontrollü bağlama aparatları tasarımı ve imalatını yapmaktayız
Hidrolik fikstürlerde parça bağlama zamanının azaltılması, verimliliği artırmada ve kapasite kullanımını maksimize etmede önemli bir faktördür. Konum doğruluğu ve parçayı sıkma kuvvetinin tekrarlanabilirliği ayrıca verimlilik ve ürün kalitesini iyileştirmesine de önemli katkıda bulunur. Çok eksenli işleme merkezleri, üretim sürelerini azaltmayı amaçlamaktadır.

Bir fikstürde çeşitli bileşenlerin yerleştirilmesi ve sıkıştırılması ve daha sonra çıkarılması, işlemde büyük bir zaman faktörüdür. Üretken ve verimli olabilmek için, konumlandırma, sıkıştırma, destekleme ve serbest bırakma gibi prosedürlerin hızlı, açık ve güvenli olması önemlidir. Bu, nispeten kısa işlem aralıklarıyla daha büyük iş parçaları için, bir fikstürde yarı otomatik veya tam otomatik kıstırma yapmayı karlı bir seçenek haline getirmek için daha önemlidir. Hidrolik konumlandırma ve sıkıştırma son derece güvenilir ve verimli bir tekniktir.
"Zaman Kazanımı ve Doğruluğu"
Hidrolik fikstürlerin en büyük yararı, bileşenlerin sıkıştırılmasında ve sökülmesinde büyük zaman kazandırmasıdır. Hidrolik bağlama için gereken zamanı manuel bağlama için gereken süre ile karşılaştırdığımızda kazanç %90 ile %95 den az değildir. FiksTork Makine hidrolik işlenmiş ürünlerin kullanımı, çevrim sürelerini kısaltarak imalat kapasitesini önemli ölçüde arttırır ve maliyetleri düşürür
 
Fikstür Aparatları , Fikstür ve Fikstür Aparat İmalatı Sanayi, Fikstür, Hidrolik Fikstür Ekipmanları

Referanslarımız

HIZLI TEKLİF AL

ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...